Nareszcie weekend. Sprawdź, co będzie się działo

11
21.11.2025
Każdy z nas czekał na to pięć długich dni roboczych - nareszcie nadchodzi wyczekiwany weekend. Co zrobić z wolnym czasem w Elblągu? Obejrzyjcie filmowy skrót najważniejszych wydarzeń!

Co będzie się działo w weekend w Elblągu? Obejrzyjcie skrót najważniejszych wydarzeń, które przygotowała Kasia.

Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziecie tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji. Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Tutaj znajdziecie przegląd wydarzeń sportowych.

Redakcja

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Ta kobieta jest jakaś niepoważna
Rocki (2025.11.21)
30 tysięczna rzesza elbląskich seniorów trochę inaczej traktuje weekend. Część odpoczywa po obowiązkach opieki nad wnukami i planuje spacery lub przedpołudniowe sobotnie zakupy. Część nie wychodzi z domu i w zaciszu ogląda TV. Część robi remanent w telefonach i wykreśla znajomych co nie głosowali na ponoć "tęczowego ".. Część, coraz większa w samotności przegląda stare fotografie i już nic nie planuje, tylko myśli jak dotrwać do 1- go. A wszyscy oni nadal nie mają w Elblągu miejsca, gdzie od poniedziałku do czwartku od 10 do 17 mogą przyjść, spotkać się z rówieśnikami, pogadać przy kawie, ciastku, czy winie z emerycką znizką, zapomnieć o szarej codzienności, a przy okazji liczyć czasami na wsparcie medyczno - prawne. Tyle teraz wokół licznych wybiorczych i nieżle finansowanych instytucji, ale Klubu Seniora z prostym zakresem j. w.dla nas nie ma.
(2025.11.21)
Brak słów..
Brak słów (2025.11.21)

info

7  
  4
No cóż ! Mam 62 lata i muszę przybić piątkę bo istotnie przekaz małolaty roztrzepanej do nas już nie dociera a dlaczego bo my dla nich nic nie znaczymy ! Życiowa mądrość podpowiada że dzieci nie rodzimy dla siebie tylko dla innych ! Dlatego kiedy widzę że bawienie i opieka wnucząt dla wielu jest kolejnym etapem w życiu to mówię NIE ! Mamy jedno życie, za chwilę odejdziemy nie poznając nigdy prawdziwego życia !
(2025.11.21)
Kasia, jesteś super!!!!!
(2025.11.21)

info

8  
  12
Dla podobnie obłąkanych i stęsknionych za rozumem to jest super to fakt !
(2025.11.21)
Dlaczego nie ma wersji do przeczytania?
skm (2025.11.21)

info

9  
  2
Kasiu fajnie, że jesteś :) buziaki dla Ciebie :)
(2025.11.21)

info

3  
  4
Faktycznie przydałoby się coś dla seniorów, nie chodzi o wielkie imprezy ale coś w rodzaju klubu gdzie by się można spotkać zagrać w szachy czy wypić kawę a przy okazji jakeś atrakcje czy rozrywki
(2025.11.22)

info

3  
  1
Seniorzy leczyć, rehabilitować i badać mają sie gdzie w mieście Elblągu, ale stałego miejsca spotkań na pewno nie. mamy. A jakoś na wsiach w ramach Kół Gospodyń Wiejskich i dwa razy w tygodniu są spotkania i integracja. Nie chodzi o podobny sponsoring, tylko o właściwy lokal, bo za resztę sami zapłacimy.
(2025.11.22)

info

0  
  1