UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Seniorzy leczyć, rehabilitować i badać mają sie gdzie w mieście Elblągu, ale stałego miejsca spotkań na pewno nie. mamy. A jakoś na wsiach w ramach Kół Gospodyń Wiejskich i dwa razy w tygodniu są spotkania i integracja. Nie chodzi o podobny sponsoring, tylko o właściwy lokal, bo za resztę sami zapłacimy.