UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Seniorzy leczyć, rehabilitować i badać mają sie gdzie w mieście Elblągu, ale stałego miejsca spotkań na pewno nie. mamy. A jakoś na wsiach w ramach Kół Gospodyń Wiejskich i dwa razy w tygodniu są spotkania i integracja. Nie chodzi o podobny sponsoring, tylko o właściwy lokal, bo za resztę sami zapłacimy.