UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Faktycznie przydałoby się coś dla seniorów, nie chodzi o wielkie imprezy ale coś w rodzaju klubu gdzie by się można spotkać zagrać w szachy czy wypić kawę a przy okazji jakeś atrakcje czy rozrywki


Anuluj