UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Faktycznie przydałoby się coś dla seniorów, nie chodzi o wielkie imprezy ale coś w rodzaju klubu gdzie by się można spotkać zagrać w szachy czy wypić kawę a przy okazji jakeś atrakcje czy rozrywki
Faktycznie przydałoby się coś dla seniorów, nie chodzi o wielkie imprezy ale coś w rodzaju klubu gdzie by się można spotkać zagrać w szachy czy wypić kawę a przy okazji jakeś atrakcje czy rozrywki