UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No cóż ! Mam 62 lata i muszę przybić piątkę bo istotnie przekaz małolaty roztrzepanej do nas już nie dociera a dlaczego bo my dla nich nic nie znaczymy ! Życiowa mądrość podpowiada że dzieci nie rodzimy dla siebie tylko dla innych ! Dlatego kiedy widzę że bawienie i opieka wnucząt dla wielu jest kolejnym etapem w życiu to mówię NIE ! Mamy jedno życie, za chwilę odejdziemy nie poznając nigdy prawdziwego życia !