UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Czy - Kolego jakoś mi daleko do pytania ile zarobił Owsiak - da mu Bóg miliony... Tylko że albo jest się działaczem społecznym albo się bierze pensje i wtedy jest się pracownikiem. Albo albo.... Problem w tym że w Polsce jest cała kasta ludzi którzy zamieniają publiczną kasę na prywatną wypłatę / na przykład Dynastia Jachiomowiczów w ESWIPie / którzy jako organizacje społeczne odmawiają wglądu w ich dokumenty księgowe a jednocześnie żądają by ich celebrować jako działaczy społecznych i nie patrzeć im na "ręce które kradną" że tak malowniczo napisze.... Skoro sprawdzamy fundusz sprawiedlwości to sprawdzmy też PUBLICZNIE WOŚP i "spółki" córki Nic więcej ale też nic mniej. Każdemu po równo w sprawie społecznej kontroli
MariuszLewandowski-Fc