Wybrany wątek opinii
Z tym zbieraniem pieniędzy to jest wielkie oszustwo. Jak wiele lat temu Owsiak wpadł na ten pomysł to armia młodych woluntariuszy z puszkami biegała po ulicach. Teraz nikt z puszkami nie biega a ogłoszone wyniki zbiórek sięgają kilkuset milionów.
Jak to jest możliwe?. Od razu odpowiem. W niektórych sieciach handlowych czy też bankach robiąc zakupy lub wykonując jakieś operacje bankowe /od każdej transakcji czy też zakupu bez naszej zgody/ odprowadzany jest określony procent na konto tej fundacji. I tak wyglądają te niby dobrowolne i od serca zbiórki. To jest zwykłe oszustwo.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Raczej dowód na to że WOŚP sprzedaje usługę reklamową pod pozorem promowania akcji... Za daleko z tym wnioskiem ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1