A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nietypowe pochówki wkrótce w Polsc?przechowywanie prochów wyłącznie w urnie i pochówek na terenie cmentarza - nie odpowiadają potrzebom wielu osób. Rozważane wprowadzenie rozwiązań, które umożliwiłyby m. in. :
1/rozsypywanie prochów na terenach wskazanych przez gminy, np. w lasach, parkach czy akwenach,
2/pochówek na prywatnej działce lub na specjalnie wyznaczonych terenach ekologicznych,
3/tworzenie "cmentarzy leśnych", gdzie prochy trafiałyby do ziemi, a w miejscu pochówku sadzono by drzewa.
A może najlepszym rozwiązaniem - urna wBiedrze? zawsze pobliżu i pod ręką !
@donChichot - Czyżby Rycerz Smętnego Oblicza wieścił śmierć WOŚP lub Jurka Owsiaka ? Ja bym wolał śmierć układu biznesowego wokół Akcji bo dla mnie ktoś wykorzystał dobre intencje i fajną akcje do monetyzacji własnych interesów, ,, ,,
Ataki na Jerzego Owsiaka i Fundację WOŚP ze strony środowisk prawicowych mają podłoże ideologiczne i polityczne, a zarzuty dotyczące nadużyć finansowych są jednym z elementów. Żadne państwowe kontrole ani audyty nie wykazały nieprawidłowości w rozliczeniach fundacji choć PiS miał wiele lat żeby udowodnić nadużycia. Mimo corocznych kontroli i braku dowodów na malwersacje, okradanie czy kreatywną księgowość oskarżenia te są jednak powtarzane. Często przybierają formę hejtu, a ich powtarzanie ma na celu stałe utrzymywanie negatywnego wizerunku Owsiaka i WOŚP w świadomości odbiorców rożnych mediów. Owsiak jest postrzegany jako symbol wartości świeckich, liberalnych i otwartych, co stoi w sprzeczności z konserwatywnym, tradycyjnym i często katolickim światopoglądem prawicowych środowisk. Prawica musi Owsiaka przedstawiać jako model "współczesnego diabła" nieuczciwego krętacza i człowieka. Sukces i popularność niezależnej, świeckiej organizacji charytatywnej jest dla nich nie do zaakceptowania.
@Czy - No bardzo interesująca rozprawa... No to co się składa na kwotę 10 milionów zł które są wskazane jako koszty zarządu w bilansie WOŚP? Bardzo proszę o literalne wskazania bo to 40 razy więcej niż zebrała WOŚP w Elblągu ? Pana wywód w istocie jest dość udaną manipulacją ale zapomina Pan że to właśnie festiwale organizowane za środki które mogłyby służyć celowi zbiórki stanowią ordynarną kampanię polityków Platformy Obywatelskiej. Nie twierdzę że Owsiak to diabeł mimo że uważam się za człowieka o poglądach prawicowych i jestem katolikiem ale mam oczy rozum i szereg pytań na które nie umiał mi odpowiedzieć Pan Krauze a na które nie chciał odpowiedzieć Owsiak którego do Elbląga zaprosiłem. Sukces Pana Owsiaka wynika z powtórzenia modelu realizowanego w III Rzeszy przez młodzież z Hitelerjungend i to co było naturalne i stał się narzędziem społecznego naciski i manipulacji której Pana post jest przykładem. Dla mnie ktoś kto otrzymuje takie wsparcie społecznie po czym nie odpowiada na pytania jest nie w porządku. Szczególnie że jak Pan słusznie zauważył z Owsiaka robi się symbol wartości świeckich podczas gdy II przykazanie mówi " Będziesz kochał bliźniego swego jak siebie samego" faktycznie zatem jest przykładem realizacji misji katolika tyle że realizując ów szczytny cel realizuje bardzo podłe komercyjne cele środowiska które go popiera.
@Czy - cd Nie do zaakceptowania jest wydawanie środków na polityczną indoktrynacje młodzieży - to racja. Proszę wskazać jakiegoś polityka Pis Konfederacji czy Partii Brauna którego zaprosił Jurek do zabrania głosu ze sceny podczas festiwali ? listę polityków Platformy Obywatelskiej mogę zacząd podawać z Pamięci.... śp Adamowicz i Tusk na czele a potem setki jak nie tysiące... Ma Pan coś mądrego do dodania czy poszuka Pan Pacanowa ?
@MariuszLewandowski-Fc - U owsika na koncie
Co al fons one da na WOŚP? Bilet do DPS
Alf da ułaskawienia inblanco. Pismani się rzuca jak szczerbaty na suchary
Niech sie z fakrut rozliczy, zorganizowana grupa przestepcza