UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z tym zbieraniem pieniędzy to jest wielkie oszustwo. Jak wiele lat temu Owsiak wpadł na ten pomysł to armia młodych woluntariuszy z puszkami biegała po ulicach. Teraz nikt z puszkami nie biega a ogłoszone wyniki zbiórek sięgają kilkuset milionów. Jak to jest możliwe?. Od razu odpowiem. W niektórych sieciach handlowych czy też bankach robiąc zakupy lub wykonując jakieś operacje bankowe /od każdej transakcji czy też zakupu bez naszej zgody/ odprowadzany jest określony procent na konto tej fundacji. I tak wyglądają te niby dobrowolne i od serca zbiórki. To jest zwykłe oszustwo.