UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bez google nie wiedzą gdzie wisła płynie, taka jest dziś nauka ! Widzę często w komunikacji miejskiej jak odrabiają lekcje ściągając z google ! To jest zaliczenie pamięciowe a nie nauka to trzeba mówić głośno bo ich niby wiedza idzie w las ! Średnia 5.7 czy 6.0 ? Pytam za co ta ocena? Nazywacie to nauką ? Niech nauczyciel zada to same zadanie w klasie bez korzystania z telefonu to zobaczycie ilu jest zdolnych i godnych tej oceny. Za moich czasów były kartkówki dwu minutowe bez szans na ściąganie i efekt był czytelny,   75% pała ! Ale nawet kończąc klasę że śrenią trzy plus, wiedza była bogata bo zaczerpnięta w siedzeniu nad książką i atlasem !!!


Anuluj