UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Możecie dalej nie ochraniać. Patrole, kamery.. to nie zawsze zdaje egzamin a sytuacja w Polsce się zaostrza.

Taka prawda .

Anuluj