UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko po taniości aby jak najwięcej zysku i na premie było, a jak coś poszło nie tak, to nie ma winnych, zapłącą mieszkańcy
Wszystko po taniości aby jak najwięcej zysku i na premie było, a jak coś poszło nie tak, to nie ma winnych, zapłącą mieszkańcy