UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tanio chcieli tanio zresztą ta firma to dziadostwo wybrali to mają tanio tam przy sortowni posterunek był kluczowy pracowałem i wiem, że alarmy włączały się bez przyczyny było to tez zaniechanie i nikt tego nie naprawił, a z tego posterunku było słychać sygnał. Od bramy do sortowni kawał drogi i nie możliwe, żeby ktoś z tamtą mógł usłyszeć alarm. To są skutki cięcia dopóki tam był posterunek było dobrze to na chłopski rozum czyja wina? Ochrona jeżeli zlikwidowali posterunek przy sortowni wtedy jedna osoba musiała mieć stały monitoring na sortownię.

ochro

Anuluj