UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak zwykle zapłacą za wszystko mieszkańcy. Nikt nie zostanie ukarany, tak samo jak za brak systemu przeciwpowodziowego. Państwo z dykty!!! Biorą kasę dyrektorzy, prezydenci etc... I kiedy przychodzi do odpowiedzialności to nie odpowiada nikt, może jakiś Kowalski się znajdzie.. To że ZUO nie mialo systemu przeciwpożarowego połączonego ze Strażą Pożarną to powinien być kryminał dla tych co zarządzali firmą i miastem !

Wszyscy won