UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cześć. Tam się nic nie zmieni ręka myje rękę. Dyrektor i wice dyrektor maja się dobrze na konto wpływa miesięczni po 20 tyś. A pracownikowi żałują 2 złote podwyżki. A jak dadzo to ganiają jak psa bo dostałeś podwyżkę. Siedzą na kamerach kierownicy i obserwują Kowalski stoji bach zdjęcie bo sojusz do ukarania. A kierownicy co jolo sortowni mieli biura jeden byly wojskowy kierownik marny sierzancina to dalej myśli że to wojsko i ludzi ma za nic żenada panie dyrektor. Szczury po rękach biegają warunki ciężkie i zimne. Za najnizsza krajową. Pracownicy otwarcie oczy pozdrawiam pracownik


Anuluj