58
19.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dajcie spokój..
....... (2025.11.19)

info

2  
  0
skończcie już to zbieractwo na utrzymanie darmozjadów... nawet do mnie nie podchodzić, bo psy spuszczę
(2025.11.20)

info

7  
  1
Informacyjnie: Art.   58.[Żebractwo w miejscu publicznym] §  1. Kto, mając środki egzystencji lub będąc zdolny do pracy, żebrze w miejscu publicznym, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany. §  2. Kto żebrze w miejscu publicznym w sposób natarczywy lub oszukańczy, podlega karze aresztu albo ograniczenia wolności.
tyle w temacie (2025.11.20)
@tyle w temacie - A ziemia jest płaska.
(2025.11.20)
@Gdzie my k... żyjemy? - Jak zwykle gdy mowa o księdzu, biskupie, religii zaczyna się plucie jadem na Polaków.
(2025.11.20)
@tyle w temacie - To zgloś kaczynskiego, rydzyka i innych ktorzy maja za co zyc a wyciagaja łapy po nie swoje
(2025.11.20)
@Gdzie my k... żyjemy? - Owsiak pokonał sepse żółcia w kolorze jego bluzy ?
(2025.11.20)
szkoda, że go nie zalała... ta zółć
(2025.11.21)