A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dajcie spokój..
skończcie już to zbieractwo na utrzymanie darmozjadów... nawet do mnie nie podchodzić, bo psy spuszczę
Informacyjnie:
Art. 58.[Żebractwo w miejscu publicznym]
§ 1. Kto, mając środki egzystencji lub będąc zdolny do pracy, żebrze w miejscu publicznym,
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.
§ 2. Kto żebrze w miejscu publicznym w sposób natarczywy lub oszukańczy,
podlega karze aresztu albo ograniczenia wolności.
@tyle w temacie - A ziemia jest płaska.
@Gdzie my k... żyjemy? - Jak zwykle gdy mowa o księdzu, biskupie, religii zaczyna się plucie jadem na Polaków.
@tyle w temacie - To zgloś kaczynskiego, rydzyka i innych ktorzy maja za co zyc a wyciagaja łapy po nie swoje
@Gdzie my k... żyjemy? - Owsiak pokonał sepse żółcia w kolorze jego bluzy ?
szkoda, że go nie zalała... ta zółć