UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wieszanie bannerów trzeba szykować 2 lata? W TVNie Ci takiego kitu nawciskali? Zresztą już mniejsza o to kiedy to powiesili, większym skandalem jest to, że 21 milionów poszło na bannery zamiast na pacjentów dla których zbierano te pieniądze.

Żenada

Anuluj