UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem zwolennikiem prywatnej służby zdrowia i całkowitej likwidacji ZUS i NFZ i konkurencji Właśnie dokonałem rejestracji w przychodnio ortopedycznej wizyta za miesiąc. Apetyty to rzecz ludzka ich miarkowanie to sprawa społeczna. Obecnie istnieje szara strefa - przy pełnej prywatyzacji zniknie. I tak to miało być kiedyś a nie jest. Gdyby WOŚP działało transparentnie i nie chowało informacji to czemu nie Na razie wolę mniej rzucające się w oczy akcje i organizacje. W świecie XXI wieku dostrzegam tyle logiki ile w nim wywalczę ale mechanizmy tego świata wymykają się logice no chyba że jest logika nie-euklidesowa... HAOS HAOS HAOS.... Czasami myślę że Pan Bóg z Aniołami ma właśnie przerwę na śniadanie
MariuszLewandowski-Fc