Wybrany wątek opinii

No to zbierać ferajna Emiraty kosztują....
(2025.11.19)
A swoją drogą gdzie się bawi Dynastia Jachimowiczów i zarząd ESWIP-U ? Dubaj ? Kanary ?
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
Powrót do komentarzy