Wybrany wątek opinii
No to zbierać ferajna Emiraty kosztują....
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
A swoją drogą gdzie się bawi Dynastia Jachimowiczów i zarząd ESWIP-U ? Dubaj ? Kanary ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1