Wybrany wątek opinii

jak się rozliczy z banerów to się zastanowię- nie będzie wnuczka zbierała datki dla faceta, który forsę wydaje niezgodnie ze statutem WOŚ
(2025.11.19)
Żal mi Twojej wnuczki, bardzo.
(2025.11.19)
Powrót do komentarzy