Wybrany wątek opinii
jak się rozliczy z banerów to się zastanowię- nie będzie wnuczka zbierała datki dla faceta, który forsę wydaje niezgodnie ze statutem WOŚ
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
Żal mi Twojej wnuczki, bardzo.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5