A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Artykuł jest o Szpitalu Miejskim a nie Wojewódzkim i przywoływanie tutaj Pani Gelert jest bezpodstawne. Szpital Miejski oceniam bardzo dobrze, miałam styczność trzy razy z trzech róznych powodów i nie narzekam.
Trochę blizej w Gdańsku i Olsztynie byle nie tu
@kahatella - Na jakiej podstawie piszesz, że szpital zmierza ku ruinie?
A sprawdź w internetach, czym są "Wody Polskie" i za co odpowiadają, kto "klepnął" ten twór, kim i skąd jest Gróbarczyk i ile skubnął. Michaś rządzi miastem, a Kumielą? Sprawdź, kto nią rządzi - a potem komentuj. Przyzwoitości...
@unduś - Jesteś perfidnym kłamcą. W Twojej wypowiedzi prawie nic się nie zgadza. Liczysz na poklask pisząc nieprawdę? Kobiety nie lubią, jak się je postarza i to aż o 5 lat. E.Gelert nie jest posłem zawodowym, więc nie pobiera uposażenia. Otrzymuje tylko dietę poselską.
a ile na lewo dla swoich na uciechy
Emblong to stan umysłu
@Gdzie my k... żyjemy? - 13 14 = 27,naucz się liczyć analfabeto a nie 31 mld. a z tych pieniędzy mam chociaż na leki, bym miał siłę pilnować i pomagać wnuczkom-ciebie to bardziej denerwuje, niż te pieniądze wypłacane dla szlachty na jachty - jakoś o tym nigdy nie piszesz, tam też poszły miliardy
Płace lekarzy pożrą wszystkie pieniądze. Tak było, tak będzie. Nic się nie zmieni dla zwyklego Kowalskiego.
A co z onkologia ? Niejednokrotnie pacjentom jest przesuwana chemia BO NIE MA LEKARZY. Czy ktoś w końcu za to poniesie odpowiedzialność ?