58
17.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Artykuł jest o Szpitalu Miejskim a nie Wojewódzkim i przywoływanie tutaj Pani Gelert jest bezpodstawne. Szpital Miejski oceniam bardzo dobrze, miałam styczność trzy razy z trzech róznych powodów i nie narzekam.
Ewa.M. (2025.11.17)

info

4  
  5
Trochę blizej w Gdańsku i Olsztynie byle nie tu
(2025.11.17)
@kahatella - Na jakiej podstawie piszesz, że szpital zmierza ku ruinie?
(2025.11.17)
A sprawdź w internetach, czym są "Wody Polskie" i za co odpowiadają, kto "klepnął" ten twór, kim i skąd jest Gróbarczyk i ile skubnął. Michaś rządzi miastem, a Kumielą? Sprawdź, kto nią rządzi - a potem komentuj. Przyzwoitości...
Zastrzykało mnie w Krzyżu (2025.11.17)
@unduś - Jesteś perfidnym kłamcą. W Twojej wypowiedzi prawie nic się nie zgadza. Liczysz na poklask pisząc nieprawdę? Kobiety nie lubią, jak się je postarza i to aż o 5 lat. E.Gelert nie jest posłem zawodowym, więc nie pobiera uposażenia. Otrzymuje tylko dietę poselską.
babunia (2025.11.17)
a ile na lewo dla swoich na uciechy
(2025.11.17)

info

3  
  0
Emblong to stan umysłu
(2025.11.17)

info

4  
  0
@Gdzie my k... żyjemy? - 13 14 = 27,naucz się liczyć analfabeto a nie 31 mld. a z tych pieniędzy mam chociaż na leki, bym miał siłę pilnować i pomagać wnuczkom-ciebie to bardziej denerwuje, niż te pieniądze wypłacane dla szlachty na jachty - jakoś o tym nigdy nie piszesz, tam też poszły miliardy
Emeryt pl. (2025.11.17)
Płace lekarzy pożrą wszystkie pieniądze. Tak było, tak będzie. Nic się nie zmieni dla zwyklego Kowalskiego.
Taka prawda . (2025.11.17)

info

11  
  0
A co z onkologia ? Niejednokrotnie pacjentom jest przesuwana chemia BO NIE MA LEKARZY. Czy ktoś w końcu za to poniesie odpowiedzialność ?
Kiki3 (2025.11.18)

info

6  
  0