Wybrany wątek opinii

gelert łupi ten szpital i doprowadza go do ruiny. Czemu kadra najniżej zarabiająca na to się godzi?
kahatella (2025.11.17)
@kahatella - Ponieważ nie mają nic do powiedzenia. Powiesz cos za dużo i stracisz stołek. W szpitalach nie chodzi o pacjenta tylko o kasę aby jak najwięcej sie nachapac. Dlaczego jest dziura w NFZ?
(2025.11.17)
@kahatella - Płaczek polexit itd w gościnie
Nielubiekaczek (2025.11.17)
@kahatella - Na jakiej podstawie piszesz, że szpital zmierza ku ruinie?
(2025.11.17)
on nie wie ale to pisowski trol także wszystko wiadomo
nielubiekaczek (2025.11.18)
@kahatella - Jaka
(2025.11.18)
@kahatella - Jaka
(2025.11.18)
Powrót do komentarzy