Wybrany wątek opinii
gelert łupi ten szpital i doprowadza go do ruiny. Czemu kadra najniżej zarabiająca na to się godzi?
Do moderacji
Odpowiedz
64
14
@kahatella - Ponieważ nie mają nic do powiedzenia. Powiesz cos za dużo i stracisz stołek. W szpitalach nie chodzi o pacjenta tylko o kasę aby jak najwięcej sie nachapac. Dlaczego jest dziura w NFZ?
Do moderacji
Odpowiedz
31
3
@kahatella - Płaczek polexit itd w gościnie
Do moderacji
Odpowiedz
1
9
@kahatella - Na jakiej podstawie piszesz, że szpital zmierza ku ruinie?
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
on nie wie ale to pisowski trol także wszystko wiadomo
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
@kahatella - Jaka
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@kahatella - Jaka
Do moderacji
Odpowiedz
0
0