UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Artykuł jest o Szpitalu Miejskim a nie Wojewódzkim i przywoływanie tutaj Pani Gelert jest bezpodstawne. Szpital Miejski oceniam bardzo dobrze, miałam styczność trzy razy z trzech róznych powodów i nie narzekam.
Ewa.M.