UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Artykuł jest o Szpitalu Miejskim a nie Wojewódzkim i przywoływanie tutaj Pani Gelert jest bezpodstawne. Szpital Miejski oceniam bardzo dobrze, miałam styczność trzy razy z trzech róznych powodów i nie narzekam.

Ewa.M.

Anuluj