UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z onkologia ? Niejednokrotnie pacjentom jest przesuwana chemia BO NIE MA LEKARZY. Czy ktoś w końcu za to poniesie odpowiedzialność ?

Kiki3

Anuluj