UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z onkologia ? Niejednokrotnie pacjentom jest przesuwana chemia BO NIE MA LEKARZY. Czy ktoś w końcu za to poniesie odpowiedzialność ?
Kiki3
A co z onkologia ? Niejednokrotnie pacjentom jest przesuwana chemia BO NIE MA LEKARZY. Czy ktoś w końcu za to poniesie odpowiedzialność ?
Kiki3