58
17.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
liczę też, że pani minister dokonała dezynfekcji cse po sobotnim spędzie z szefem partii złodziei omyłkowo nazywanej pis
(2025.11.18)

info

4  
  5
on nie wie ale to pisowski trol także wszystko wiadomo
nielubiekaczek (2025.11.18)
@kahatella - Jaka
(2025.11.18)
@kahatella - Jaka
(2025.11.18)
Tylko czekać aż tych łącznie z Panią Gelert określać będą "grupą przestępczą".... Bo przecież za to właśnie samo ścigają Pana Ziobrę.
(2025.11.18)

info

2  
  2
Amerykanizacja opieki medycznej już się rozpoczęła. Dziękujcie że macie ją w takie nawet jak obecnie postaci... Czy wiecie jak opieka medyczna wygląda w USA?, ,No money no honey, ,
akuku (2025.11.18)

info

1  
  0
jeżeli ten szpital ma być modelowy, to strach pomyślec, jak to wygląda gdzie indziej.... baba w laczaccchhh nad niczym nie panuje... ordynatorzy to książęta, robią co chcą bez żadnej kontroli i odpowiedzialnosci za swoije działania...
(2025.11.19)

info

1  
  0
A na rehabilitację w Elblągu czeka sie rok tragedia
(2025.11.23)

info

0  
  0