A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
liczę też, że pani minister dokonała dezynfekcji cse po sobotnim spędzie z szefem partii złodziei omyłkowo nazywanej pis
on nie wie ale to pisowski trol także wszystko wiadomo
@kahatella - Jaka
@kahatella - Jaka
Tylko czekać aż tych łącznie z Panią Gelert określać będą "grupą przestępczą".... Bo przecież za to właśnie samo ścigają Pana Ziobrę.
Amerykanizacja opieki medycznej już się rozpoczęła. Dziękujcie że macie ją w takie nawet jak obecnie postaci...
Czy wiecie jak opieka medyczna wygląda w USA?, ,No money no honey, ,
jeżeli ten szpital ma być modelowy, to strach pomyślec, jak to wygląda gdzie indziej.... baba w laczaccchhh nad niczym nie panuje... ordynatorzy to książęta, robią co chcą bez żadnej kontroli i odpowiedzialnosci za swoije działania...
A na rehabilitację w Elblągu czeka sie rok tragedia