A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Odnośnie Oliwiera to specjalnie tak szybko chłopaka pochowali
Gelertowa zamiast zajmować się szpitalem to woli uprawiać antypolską politykę
powcy dalej mielą kasę, a tymczasem terroryści wysadzają tory. Jak ich nie pognamy od koryta to czeka nas dramat...
Z Twoich podatków ? Ile ich zapłaciłeś?
@Czy cenzor to puści ? - Ciekawe są także wydarzenia w Krakowie, Wrocławiu czy w Warszawie... Zdaje się iż już mamy widły w plecach wbite przez... no właśnie przez kogo? Przewodowo, Bydgoszcz Oleśno... śmierdzi to, ,fałszywą flagą, ,... i co komu zrobiła sortownia śmieci w ZUO?
"Dla mnie Elbląg jest przykładem dobrze poukładanych świadczeń zdrowotnych, ... " - no i momentalnie opuścił mnie zły humor.
komedia, psychiatria tylko skąd weźmiecie lekarzy skoro nie ma miejsc na rezydentury, jak na lekarstwo, z roku na roku mniej miejsc na specjalizację, potrzeba na rynku jeszcze większa, ale o tym tylko się mówi, a nie robi nic,