Wybrany wątek opinii

Pewnie będzie wielu komentujących, więc niejako przy okazji wizyty Jarosława nieśmiało przypominam, że Śliwka głosował przeciwko przyznaniu milionowej dotacji na rozbudowę portu w Elblągu, a po letniej powodzi dla Elbląga nie zrobił. NIC! Ale przed kamerami tacy mądrzy i mający wiele do powiedzenia...
Zastrzykało mnie w Krzyżu. (2025.11.17)
@Zastrzykało mnie w Krzyżu. - Miastem "zarządza" członek Michaś, który zamiast spacerować wzdłuż Kumieli, zabrał podwładną na badanie głębokości mołdawskiego jaru. Kumiela przypomniała mu o przyzwoitości. Ale czy on, członek, skumał to?
(2025.11.17)
@Zastrzykało mnie w Krzyżu. - A kij mnie oni, pis czy po jedna zgraja, Śliwka do Pasłęka, a Gelert na emeryturę.
(2025.11.17)
A sprawdź w internetach, czym są "Wody Polskie" i za co odpowiadają, kto "klepnął" ten twór, kim i skąd jest Gróbarczyk i ile skubnął. Michaś rządzi miastem, a Kumielą? Sprawdź, kto nią rządzi - a potem komentuj. Przyzwoitości...
Zastrzykało mnie w Krzyżu (2025.11.17)
Powrót do komentarzy