Wybrany wątek opinii
75 letnia gelert jest tam tylko dla stołka- półmiliona pencji ze szpitala i drugie tyle z sejmu. Z zarządzaniem nie ma to nic wspólnego.
Do moderacji
Odpowiedz
69
5
@unduś - Jesteś perfidnym kłamcą. W Twojej wypowiedzi prawie nic się nie zgadza. Liczysz na poklask pisząc nieprawdę? Kobiety nie lubią, jak się je postarza i to aż o 5 lat. E.Gelert nie jest posłem zawodowym, więc nie pobiera uposażenia. Otrzymuje tylko dietę poselską.
Do moderacji
Odpowiedz
0
7