A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zastrzykało mnie w Krzyżu. - A kij mnie oni, pis czy po jedna zgraja, Śliwka do Pasłęka, a Gelert na emeryturę.
Nie zmieni to ani kolejek, ani brakującej empatii I fachowości w tym mieście, leczymy się poza Elblągiem i czas na zmiany seniority
No i moc jest z nami-:)
Bla bla bla... a dla pacjentów nic się nie zmieni... kasa płynie, ale wpływa nie tak gdzie trzeba..
To w końcu ministra czy minister czy neo minister.... tak czy owak z niej ministra zdrowia jak ze mnie ksiądz.
Sukces to jest wtedy, kiedy mieszkańcy zaczynają czuć na własnej skórze dobre zmiany które by się pojawiły.. a jak trzeba "sukces" odtrąbić wszem i wobec, zwołać konferencje, wywiady i przekonywać wszystkich, że "mamy sukces" - no to wiadomo, że dla ludzi to jest klapa - a sukces tylko dla tych, którzy w międzyczasie się nachapali.
Fajnie jakby portel zaczął patrzeć władzom miasta na ręce, dociekać, dopytywać, badać, ujawniać.. ale co tu się spodziewać po towarzyszach - nie będą przecież "sypać piachu w tryby"
@kahatella - Płaczek polexit itd w gościnie
Jak szpitale się walą, a oni tracą grunt pod nogami / czytaj swoje stanowiska/to zaczynają kombinować jak zostać przy korycie, to udają że coś załatwili.... Nie potrzeba żadnych środków ! Potrzebna głęboka reorganizacja szpitali, lepsza organizacja pracy, zmniejszenie zatrudnienia, zmniejszenie niebotycznych zarobków lekarzy i kontrole. No i ta pani w ubrana na czerwono... ?
Po co dublować kardiologię skoro w wojewódzkim jest super zespół i pracownia stymulatorów i kardiologii inwazyjnej.