58
17.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panie Karnowski Elblążan interesuje ile ze 160 milionów na onkologię, 68 milionów na kardiologię i 40milonów na opiekę długoterminową dostaną elbląskie szpitale ?
Ciekawy (2025.11.17)

info

15  
  0
Zbankrutowana branża. Głównie za sprawą niebotycznych przychodów personelu medycznego, któremu ciągle malo. O etyce znacznej części lekarzy nie bede sie wypowiadał. Jednocześnie caly narad subsydiuje ten system poprzez coroczne WOŚP. Lekarze przyjeżdżają wypasionymi furami pod lichy szpital w którym na szpitalnym sprzęcie wykonują prywatną praktykę za dodatkową kasę. Wielka dziura budżetowa
(2025.11.17)

info

23  
  0
Czas pognać to towarzystwo i wznowić procesy karnowskich, grodzkich, giertychów i innych nowaków, a cele dać im z pisiorami... Zasługujemy na uczciwych ludzi przy władzy. To też zablokujecie?
(2025.11.17)

info

12  
  5
Państwo pomogło, dało pożyczkę, którą szybko zwrócą. Super!
jaPolak (2025.11.17)

info

2  
  1
Kraj rekordowo ZADŁUŻONY rekordowo zadłużone szpitale, a mimo to państwo polskie MARNUJE 31 MLD rocznie na 13 i 14.Kiedy to się skończy???
Gdzie my k... żyjemy? (2025.11.17)
A dla mnie ty znaczysz nic !
(2025.11.17)
gerontokracja
(2025.11.17)

info

1  
  0
w Budapeszcie i Brukseli?
(2025.11.17)
A na internetowym koncie pacjenta wyników laboratoryjnych wykonanych w Wojewódzkim Szpitalu nadal nie mogę ani zobaczyć ani pobrać, a na MPI (medyczny portal informacyjny) Wojewódzkiego Szpitala od miesięcy nie mogę się zalogować. Po wyniki krwi trzeba jechać do szpitala, znaleźć miejsce parkingowe (trzeba mieć szczęście), zapłacić za parking, poczekać nawet kilkanaście minut.
(2025.11.17)

info

9  
  0
@Gdzie my k... żyjemy? - Akty dywersji i cyberataki w Polsce. Gen. Wiesław Kukuła: To stan przedwojenny - Adwersarz rozpoczął czas przygotowania do wojny. Buduje tutaj pewne środowisko, które ma doprowadzić do stworzenia warunków dogodnych do potencjalnego prowadzenia agresji na terytorium Polski - powiedział szef Sztabu Generalnego gen. Wiesław Kukuła, odnosząc się do serii cyberataków i aktów dywersji.
Czy cenzor to puści ? (2025.11.17)