UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sukces to jest wtedy, kiedy mieszkańcy zaczynają czuć na własnej skórze dobre zmiany które by się pojawiły.. a jak trzeba "sukces" odtrąbić wszem i wobec, zwołać konferencje, wywiady i przekonywać wszystkich, że "mamy sukces" - no to wiadomo, że dla ludzi to jest klapa - a sukces tylko dla tych, którzy w międzyczasie się nachapali.