UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sukces to jest wtedy, kiedy mieszkańcy zaczynają czuć na własnej skórze dobre zmiany które by się pojawiły.. a jak trzeba "sukces" odtrąbić wszem i wobec, zwołać konferencje, wywiady i przekonywać wszystkich, że "mamy sukces" - no to wiadomo, że dla ludzi to jest klapa - a sukces tylko dla tych, którzy w międzyczasie się nachapali.


Anuluj