UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak szpitale się walą, a oni tracą grunt pod nogami / czytaj swoje stanowiska/to zaczynają kombinować jak zostać przy korycie, to udają że coś załatwili.... Nie potrzeba żadnych środków ! Potrzebna głęboka reorganizacja szpitali, lepsza organizacja pracy, zmniejszenie zatrudnienia, zmniejszenie niebotycznych zarobków lekarzy i kontrole. No i ta pani w ubrana na czerwono... ?


Anuluj