A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Do KO - Gdzie Donka 100 konkretów ? Czy przeprosił zakutych w kajdanki Polskich żołnierzy broniących granicy ? Dlaczego podarował 500 000 000 milionów Gazpromowi? Dlaczego jechał w drugim wagonie do Kijowa ? CÓŻ SZKODZI OBIECAĆ CIEMNEMU LÓDOWI.
Starzec opowiada takie same historie jak bredził o niezmierzonych pokładach bursztynu do wydobycia przy pracach budowy przekopu. Według danych wykopali kilka kg.
prezydent FrancjiMitterand mówił: zjednoczoneNie. cy staną się nie mniejszymZagrożeniem dlaEuropy niż IIIRz. sza. Nie pomogłyUściski Mazowieckiego z niemieckimKanclerzem, czy umizgiTuska wobecMerkel. WmówionoPolskiej opiniiPublicznej, żeNie. cy są naszymPrzyjacielem.
AMularczyk w sobotę opublikowałWpis, że chciałby przekazaćRaport o stratachWojennych Polski w czasieIIWŚ. A jakaż byłaReakcja panaAmbasadora: myli się panSądząc, że pańskiRaport będzie kształtowaćPrzyszłość naszychRelacji. PanAmbasador otrzymał właściwąOdpowiedź:jeśli nie rozumiePan swojejMisji wPolsce powrót doBerlina byłby rozwiązaniemUczciwszym wobec obu naszychNarodów.
@Monika, - Nie wiedziałem, że w Moskwie psychiatria stoi na tak mizernym poziomie.
Znowu te ludowe mądrości Redaktora Włodka. Tak każdego roku, tuż przed świętami, objawia światu serię skrywanych mądrości.
@Monika, - Jak by szefowie Ci powiedzieli że masz ogonek, też byś pisała. Nie ma uczciwszego polityka w Polsce niż Tusk i niestety to prawda.
Sporo racji - po pierwsze czytałem już felietony Wydawcy z większym dowcipem i lekkością podejścia do tematu ten jest jakby ciężki od poglądów i to błędnych. Wspólnota Węgla i Stali / paradoks że obecna UE prowadzi proces dekarbonizacji którego autor nie dostrzega/ ale w tle była zależność NRF od USA które wspierały rozwój gospodarzy ale utrzymywały bazy wojskowe pilnując by nie doszło do remilitaryzacji kraju i trzymając rozwój Bundeswery w cuglach. Unia powstała zaś po to by skutecznie reprezentować interesy Unii jako obszaru gospodarczego wobec USA Rosji i Chin. Walka o marże nawet dla zjednoczonych Niemiec byłaby za trudna ale coś poszło nie tak i europa została ograna przez Chiny które oddały marże ale przejęły technologię. Dziś trwa wojna o marżę i gdyby PiS nadal sprawował władze to rozbijałby jedność Unii w interesie USA które tą partię zwasalizowały Mamy dziś w Polsce stronnictwo Rosyjskie które w zasadzie schodzi se sceny szczególnie że Miller zaczyna mówić o Wołyniu prawdę Stronnictwo Niemieckie które poniekąd słusznie uważa że Polska ma być częścią Unii i jak RWPG mamy pełnić w niej jakieś funkcje gospodarcze o do tej frakcji należy autor oraz frakcje Amerykańską której marzyło się zrobienie z Polski Fortu Tramo kosztem reszty Europy i sprzedaży jej interesów pod dyktando lobbystów państwa położonego w Palestynie.
Felieton jest przejawem wojny frakcji i tylko Braun jest na tyle silną osobowością żeby te frakcje trzymać w ryzach bo jako jedyny przed nikim nie klęka. Poparcie rośnie i za kilka lat Pis wymrze śmiercią naturalną im szybciej likwidacja partii nastąpi tym szybciej Prawica obejmie władzę byleby tylko partia Brauna nie dała się zinfiltrować lobby USA które będzie wciskało do niej działaczy PIS-u.... To obecnie najniebezpieczniejszy proces na scenie politycznej ale ma nadzieje że Braun nie będzie taki głupi jak Kukiz i nie da się kupić za stanowisko Premiera tylko po to by być marionetką służb i lóż. Czas pokaże
Wyraźnie niektórym tu, powrót Królestwa Polskiego byłby na rękę. Nawet już odpowiednią nazwę partii przygotowali. Nie, dziękuję (Królestwo Polskie - marionetkowy twór podczas zaborów, zależny całkowicie od Rosji. )