UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wyraźnie niektórym tu, powrót Królestwa Polskiego byłby na rękę. Nawet już odpowiednią nazwę partii przygotowali. Nie, dziękuję (Królestwo Polskie - marionetkowy twór podczas zaborów, zależny całkowicie od Rosji. )