87
17.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ze
(2025.11.18)

info

2  
  0
@MariuszLewandowski-Fc - skoro pieniactwo nazywa Pan przykładem... to ja już wiem wszystko... jest Pan pieniaczem, znanym z tego, że dyskursu z Panem żadnego nie ma. Chciaż racji panu czasami odmówić nie można. Taki przykład chce Pan dawać młodym ludziom??? I know best syndrome??? zleją Pana dwa razy szybciej, jak prosili o te pisma... Podziwia pan Brauna, on jest taki sam... chociaż zasobem leksykalnym i sposobem wypowiedzi zabija większość polityków... ale jest pieniaczem... i zaprzepaszcza wszystko. Myli wam się siła słowa z krzykiem, . agresją prowadzącymi do pieniactwa... jesteście jak mureny, atakujecie wszystko co się rusza, nie myśląc o konsekwencjach, to nie jest bezkompromisowość, to głupota. Tyle w tym temacie
krytycznym okiem (2025.11.18)
@krytycznym okiem - W zasadzie za ten wpis mogę Pana postawić przed Sądem choćby po to żeby zobaczyć Pana twarz i poznać imię i nazwisko. Grzegorz Braun jest intelektualistą a ja robotnikiem wykwalifikowany natomiast obaj widzimy konieczność działanie i działami tam gdzie innych powstrzymuje strach i poprawność polityczna. Może nie ma ze mną dyskursu jeśli ktoś nie jest przygotowany - ludzie przygotowani jakoś tego problemu nie mają. Nie mylę znaczenia argumentów z krzykiem ale wtedy kiedy trzeba krzyczeć wobec większości milczeń nie zamierzam Niczego nie zaprzepaszczam ponieważ wszytko co mogłem osiągnąć w sferze zawodowej czy społecznej - osiągnąłem. Zainicjowałem wraz z kolegami najważniejsze wydarzenie polityczne w Elblągu i zrealizowaliśmy enumeratywnie wszystkie strategiczne cele jaki w 2013 r wyznaczyliśmy. Mam jednak obawę czy obalenie Platformy w Elblągu nie doprowadziło do przejęcie przez Pis władzy w Polsce i ta obawa nurtuje mnie od paru lat gdy uznałem że to partia działająca na szkodę Polski i Polaków. Jesteśmy i działamy tak gdzie o włos ważą się losy Elbląga i tam z dokładnością skalpela realizujemy nasze cele. A że wygląda to jak pieniactwo to bardzo dobrze ponieważ właśnie tam ma wyglądać.
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.18)
@krytycznym okiem - cd - Konsekwencje moich działań liczone są na lata ale od lat są realizacją planu jaki dla Elbląga nakreślił kandydat na Prezydenta z roku 2013 - Lech Kraśniański. Tyle że wszystko co wtedy zaplanowaliśmy jest zrealizowane poza przeniesieniem Elbląga do Pomorza lub restytucją Województwa z siedzibą w Elblągu. Głupotą drogi Panie jest zakładać że to co widzimy jest tym czym jest w istocie. Myli Pan działanie pozoracyjne i rozpoznanie walką ze ślepymi atakami - i to swego rodzaju komplement. Niestety w przeciwieństwie do Pana wielu ludzi w tym mieści wie że jeśli mówię że jest problem i podpowiadam jak z niego wyjść to warto się nad tym pochylić. Nie mam zamiaru budować wizerunku i kariery politycznej i nie muszę nosić krawata i garnituru, Robiłem to w TM -ie i przez wiele lat kiedy reprezentowałem interesy i pracowałem w modelu korporacyjnym "SHARP". Nie chce i nie muszę do tego wracać I tyle
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.18)
Kolego Konfederacja Korony Polskiej to organizacja zrzeszająca monarchistów czyli ludzi którzy widzą wady demokracji i uznają że jest ona konstruktem gorzej wpływającym na Kraj niż demokracja jednocześnie świadomych faktu że póki mit demokracji parlamentarnej nie padnie restytucji monarchii przeprowadzić się nie da. Królestwo Polskie to jedyne mocarstwo które wprowadziło swoje wojska na Kreml i zajmowało bez mała pół europy. Polska Piastów i Jagiellonów właśnie taka była i jak się Pan przyjrzy to właśnie demokracja szlachecka to królestwo zrujnowała tymi samymi wadami które ma obecnie demokracja parlamentarna. Proponuje wracać do szkoły po korepetycje bo brak wiedzy skutkuje brakiem rozumu....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.18)
Panie Włodzimierzu. Dziś każdy kraj UE realizuje własna politykę zgodną z własnym pojęciem Racji Stanu. Co widać gołym okiem bez potrzeby analizowani tego faktu.
(2025.11.18)

info

1  
  0
hahahahaha!
(2025.11.18)
@MariuszLewandowski-Fc - "bo brak wiedzy skutkuje brakiem rozumu.... " - o, tak. zgadzam się
(2025.11.18)
Kilka cytatów/wypowiedzi. „Grzegorz Braun na zdjęciach z podejrzewanym o szpiegostwo Rosjaninem. Co ich łączy?” „ Braun i kontakty z ludźmi rosyjskiego wywiadu. " Ta działalność powinna zostać prześwietlona" „ „Właściwie wszystko, co robi Grzegorz Braun, wpisuje się w cele i metody działań rosyjskich służb wobec Polski. Kto stoi za bojówkami Brauna?” Były oficer służb ostro: „Tak Rosja sprawdza Polskę”, „Powiedzieć o kimś takim "pożyteczny idiota" putinowskiej propagandy, to nie powiedzieć nic. Dziś widzimy, że jego wcześniejsze wizyty w Moskwie nie były przypadkiem. ” „ Niegodziwcy atakują Brauna tego prawdziwego Polaka a on rośnie w siłę. Moim zdaniem poparcie dla Grzegorza Brauna to prawdziwy wskaźnik poparcia przez Polaków polityki Putina i niechęci do Ukrainy oraz antysemickich nastrojów. Kiedyś wojska polskie dotarły do Kremla teraz być może dzięki Braunowi rosyjskie dotrą do Warszawy.. Czas pokaże kim naprawdę jest Braun.
Czy (2025.11.18)
To nie do końca takie proste są ludzie bez wiedzy ale posiadający mądrość i są ludzie posiadający wiedze a nawet dyplomy i tytuły a będący w istocie głupcami. Nie mniej proces dydaktyczny to przekazanie wiedzy i jej obróbka a proces wychowawczy to wskazanie celów owej obróbki i kryteriów dobre/złe. Problem współczesnej szkoły to nadmiar wiedzy o niedostatek uniwersalnych kryteriów oceny. Młodzi ludzie wariują ponieważ spożywanie ludzkiego miejsca dla Europejczyka to tabu a dla Papusa - pozycja w narodowym menu. Nauczyciel zastępuje zatem wychowanie edukacją zastępując samodzielne myślenia wypełnianiem kratek w testach. Ale generalnie to zapamiętywanie tworzy nowe połączenie i skojarzenia a spory i dyskusje to najlepsza forma przyswajanie wiedzy i jej wykorzystania. Miło mi że się Pan zgadza z moim poglądem w tej sprawie
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.18)