UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Felieton jest przejawem wojny frakcji i tylko Braun jest na tyle silną osobowością żeby te frakcje trzymać w ryzach bo jako jedyny przed nikim nie klęka. Poparcie rośnie i za kilka lat Pis wymrze śmiercią naturalną im szybciej likwidacja partii nastąpi tym szybciej Prawica obejmie władzę byleby tylko partia Brauna nie dała się zinfiltrować lobby USA które będzie wciskało do niej działaczy PIS-u.... To obecnie najniebezpieczniejszy proces na scenie politycznej ale ma nadzieje że Braun nie będzie taki głupi jak Kukiz i nie da się kupić za stanowisko Premiera tylko po to by być marionetką służb i lóż. Czas pokaże

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj