UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@krytycznym okiem - Mój drogi Pedagogiczne Studium Techniczne ukończyłem z wynikiem "Bardzo Dobrym" więc słusznie zauważasz że mam bardzo mocne podstawy teoretyczne. Co do praktyki i znajomości problemów młodzieży to zapytam Cię na ilu spotkaniach z młodymi ludźmi byłeś ? ile razy oglądałeś obrady Młodzieżowej Rady Miasta ? Ilu młodych ludzi gratulowało mi odwagi zabierając do domów druk z Listem Otwartym do Posła Śliwki sam nie wiem. Wychowanie mój drogi nie polega na tym żeby uczyć młodych ludzi że są przedmiotami bez prawa głosu ale podmiotami i że mają swoich praw bronić i głos zabierać. Masz rację nie strzęp klawiatury boś dureń pisząc oględnie ponieważ zapominasz że w Polsce jest Konstytucja która gwarantuje rodzicom prawo do wychowania dzieci zgodnie z ich przekonaniami. Moim zdaniem jest dawać przykład że można w Polsce i Elblągu pisać prawdę bez obawy o konsekwencje i to zadanie spełniam jak widać dość dobrze wytykając Ci nieuctwo i złą wolę. W wychowaniu młodzieży najgorsza jest wola złamania ich charakteru - groźbą czy przekupstwem. Mnie nie da się ani przekupić ani zastraszyć i tych cech młodzi ludzie powinni się uczyć na praktycznym przykładzie. Jeszcze Cóś genijuszu ?

MariuszLewandowski-Fc