87
17.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Proponuję ich zapytać... Mundur który nosiłem dzięki interwencji Mamy to mundur ucznia Zespołu Szkół Mechanicznych po tym jak "Sandi" zawiesił mnie za chodzenie w dzinsach po szkole. Afera była to fakt ale finalnie Pan Dyrektor ustąpił i byłem jedynym uczniem tej szkoły który legalnie poruszał się z naruszeniem reguł umundurowania. Coś Ci kolego dzwoni ale nie w tym uchu... Inni Harcerze widać mnie lubili skoro czynili mnie Zastępowym w jedynym samodzielnym zastępie w hufcu. i my zawsze byliśmy "Samodzielni" i nie raz "zasłużeni dla partii i PRL" instruktorzy odbijali się od owej samodzielności bo zasada jeden za wszystkich była żelazna i nikt nigdy nie zrobił nic niegodnego munduru choć fakt że niektórzy przeszli do Concordii w jakimś sensie był zdradą środowiska i połaszeniem się na blichtr i określenie "reprezentacyjna" Ja zawsze stawiam na Samodzielność ale de gustibus - dziś to przeszłość AAA jeśli masz Pan za cel takie mądrości prezentować to faktycznie roztropnie jest milczeć...
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.17)
Port to chcieliście sobie zawłaszczyć !!! Tak jak z działkami przy CPK i nie tylko. Czekamy na dalszy ciąg waszych afer. Dwa miesiace po wyborach czyściliście dokumenty ale wyjdzie, czekamy. Wasze rzady to tylko okradanie Polski i Polaków, straszenie i mydlenie nam oczu. Do kicia z wami !!!!!
(2025.11.17)

info

7  
  4
@ja elblazanin - Zobacz ta konkurencyjną zwiazana z pisowskimi złodziejami
(2025.11.17)
Wykresy musza byc jasne, oznakowane i jednoznaczne.
(2025.11.17)
@MariuszLewandowski-Fc - tak myślałem, teoretyk w wychowaniu... a masz najwięcej do powiedzenia o młodym pokoleniu... co ty wiesz o młodych ludziach... nic... zatem szkoda strzępić język
krytycznym okiem (2025.11.17)
Co tu dużo mówić, artykuł na poziome portfel.
Piotr Szczery (2025.11.17)

info

7  
  6
„ Racjonalne rozważania zastąpiły ślepe emocje kształtowane przez media społecznościowe”. Można do emocji jeszcze troszkę dodać. Za sprawą medialnych pralni wyborcy są coraz głupsi, coraz bardziej nienawistni do innego ugrupowania i jego polityków. Głupota generuje akceptację dla populistycznych idiotycznych programów. Nienawiść generuje akceptację dla niemoralnych zachowań polityków ze swojego ugrupowania. Niestety to tacy wyborcy oni stanowią dzięki pralniom większość -51%. Brauniątka, bosaczki i mentzenki to przyszłość Polski. Ci to piorą młodych nowocześnie- Yutub itd. Pisiorki pomału odpadają z gry. Umierają ze starości. Trzeba jakoś żyć w tej pięknej i bogatej Polsce pełnej rasistów, antysemitów, przeciwników przyjmowania emigrantów i z dystansem do tych od sąsiada, fanatyków kościelnych, zboczonego kościoła, wypaczonej wiary, nieprzejednanych wrogów inności, zwolenników Putina, niewierzących w komory, eurosceptyków. Taka jest Polska.
Czy (2025.11.17)

info

3  
  1
Uciekaj do Budy póki możesz :)
_Zbyszek (2025.11.17)

info

2  
  3
"Jarku nie martw się Karol czy tam Tadziu się tobą zaopiekuje - bezinteresownie za nieruchomość, jak nie masz $ to ci pożyczy na lichwiarski procent, oczywiście $ nie dostaniesz bo i po co takie marnotrawstwo, spiszemy wszystko na papier żeby nie było. Masz za to pewność że skończysz w przytułku na państwowym utrzymaniu... "
(2025.11.17)

info

4  
  2
No to teraz ego Ci się podniosło, prawda? Kulturalny język, trudne słowo, pełne zdania, cud miód i orzeszki. Ale mimo to, zabrakło bystrości. To była ironia, że nie przeczytałem tego artykułu... Dalsza dyskusja jest bezcelowa.
poniedziałek (2025.11.17)