UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Port to chcieliście sobie zawłaszczyć !!! Tak jak z działkami przy CPK i nie tylko. Czekamy na dalszy ciąg waszych afer. Dwa miesiace po wyborach czyściliście dokumenty ale wyjdzie, czekamy. Wasze rzady to tylko okradanie Polski i Polaków, straszenie i mydlenie nam oczu. Do kicia z wami !!!!!