UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No to teraz ego Ci się podniosło, prawda? Kulturalny język, trudne słowo, pełne zdania, cud miód i orzeszki. Ale mimo to, zabrakło bystrości. To była ironia, że nie przeczytałem tego artykułu... Dalsza dyskusja jest bezcelowa.

poniedziałek