UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proponuję ich zapytać... Mundur który nosiłem dzięki interwencji Mamy to mundur ucznia Zespołu Szkół Mechanicznych po tym jak "Sandi" zawiesił mnie za chodzenie w dzinsach po szkole. Afera była to fakt ale finalnie Pan Dyrektor ustąpił i byłem jedynym uczniem tej szkoły który legalnie poruszał się z naruszeniem reguł umundurowania. Coś Ci kolego dzwoni ale nie w tym uchu... Inni Harcerze widać mnie lubili skoro czynili mnie Zastępowym w jedynym samodzielnym zastępie w hufcu. i my zawsze byliśmy "Samodzielni" i nie raz "zasłużeni dla partii i PRL" instruktorzy odbijali się od owej samodzielności bo zasada jeden za wszystkich była żelazna i nikt nigdy nie zrobił nic niegodnego munduru choć fakt że niektórzy przeszli do Concordii w jakimś sensie był zdradą środowiska i połaszeniem się na blichtr i określenie "reprezentacyjna" Ja zawsze stawiam na Samodzielność ale de gustibus - dziś to przeszłość AAA jeśli masz Pan za cel takie mądrości prezentować to faktycznie roztropnie jest milczeć...

MariuszLewandowski-Fc