UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję ich zapytać... Mundur który nosiłem dzięki interwencji Mamy to mundur ucznia Zespołu Szkół Mechanicznych po tym jak "Sandi" zawiesił mnie za chodzenie w dzinsach po szkole. Afera była to fakt ale finalnie Pan Dyrektor ustąpił i byłem jedynym uczniem tej szkoły który legalnie poruszał się z naruszeniem reguł umundurowania. Coś Ci kolego dzwoni ale nie w tym uchu... Inni Harcerze widać mnie lubili skoro czynili mnie Zastępowym w jedynym samodzielnym zastępie w hufcu. i my zawsze byliśmy "Samodzielni" i nie raz "zasłużeni dla partii i PRL" instruktorzy odbijali się od owej samodzielności bo zasada jeden za wszystkich była żelazna i nikt nigdy nie zrobił nic niegodnego munduru choć fakt że niektórzy przeszli do Concordii w jakimś sensie był zdradą środowiska i połaszeniem się na blichtr i określenie "reprezentacyjna" Ja zawsze stawiam na Samodzielność ale de gustibus - dziś to przeszłość AAA jeśli masz Pan za cel takie mądrości prezentować to faktycznie roztropnie jest milczeć...
MariuszLewandowski-Fc