69
13.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
bo drozsze znaczy lepsze, a tu przereklamowany drogi Elblag
(2025.11.13)

info

0  
  0
Nosz karwa. Koszt zbudowania NOWEJ sortowni + - 80ML zł. UBEZPIECZENIE na 5 ML ???? kogoś tutaj trzeba postawić w stan oskarżenia. Firma warta XXX milionów a ubezpieczenie na 5 mln. I co teraz koszt pójdzie na koszt Elblążan. Bo nie oszukujcie nas, ktoś nie dopatrzył bezpieczeństwa albo nie dopilnował ubezpieczenia a Elbląg ma zapłacić. Lub po prostu oszczędzał na kosztach kosztem bezpieczeństwa i wysokiego ubezpieczenia. No to czekamy na werdykt typu wypadek, nie znaleziono, winnych, nikt nie ponosi winy. Typowe tyłek tyłek myje no nie.
Zgroza (2025.11.13)

info

6  
  0
Dla jasności: jeśli odbudowa ma kosztować 80 mln zł a ubezpieczenie było na 5 mln zł, to obowiązuje proporcjonalność wynikająca z niedoubezpieczenia (tu: 1/16) i co najwyżej wypłacone zostanie 800 tysięcy zł. Tak więc zamiast 80 000 000 zł będzie do dyspozycji 100 x mniej (800 000 zł).
Śmiecioch (2025.11.13)

info

3  
  0
Dobry interes ta rozbiórka
(2025.11.13)

info

3  
  2
"Rymanowski, prof. Cichosz: Żywieniowy przekręt" - tak nas trują, powodują nowotwory nawet u dzieci (!)... służba zdrowia systematycznie rozkładana... to trzeba jeszcze wycisnąć z tych owiec ile fabryka dała... ciekawe, czy po tej 5 % podwyżce odbudują w rok tą sortownię?
cut&paste (2025.11.13)

info

3  
  1
Zatrudnia ie dalej niepelnosprytnych w Ochronie. Kiedys zrobili szczotki I to w grupie pod. Nadzorem opiekunow a teraz z choroba I padaczka, na monitoringu, uposledzenie sluchu nie mowiac o mozgu. Zapytajcie takiego o cokolwiek I patrz Cie na break je. No o czyms to swiadczy.
(2025.11.14)

info

1  
  1
Nic dziwnego, że podnieśli skoro zakład miał ubezpieczenie na ogromna sumę 5 mln zł
Słodkii (2025.11.14)

info

4  
  0
@okkj - Nie 5xl, a 5zl od osoby, czylu u mnie 20zl miesiecznie
(2025.11.14)
Zawsze tak bylo, ze rzady pkstformyvrownaly sie drozyznie.
(2025.11.14)

info

3  
  0
Sortownia odpadów się spaliła, ktoś kto był odpowiedzialny za jej ubezpieczenie nie dopełnił obowiązków, bo skoro ubezpieczył ją na 5 mln przy wartości 80 mln to znaczy, że odwalił popelinę. Teraz na jego błąd zrzucimy się my mieszkańcy. Czego nie rozumiecie?
(2025.11.14)

info

3  
  0