UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zatrudnia ie dalej niepelnosprytnych w Ochronie. Kiedys zrobili szczotki I to w grupie pod. Nadzorem opiekunow a teraz z choroba I padaczka, na monitoringu, uposledzenie sluchu nie mowiac o mozgu. Zapytajcie takiego o cokolwiek I patrz Cie na break je. No o czyms to swiadczy.