UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sortownia odpadów się spaliła, ktoś kto był odpowiedzialny za jej ubezpieczenie nie dopełnił obowiązków, bo skoro ubezpieczył ją na 5 mln przy wartości 80 mln to znaczy, że odwalił popelinę. Teraz na jego błąd zrzucimy się my mieszkańcy. Czego nie rozumiecie?