UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sortownia odpadów się spaliła, ktoś kto był odpowiedzialny za jej ubezpieczenie nie dopełnił obowiązków, bo skoro ubezpieczył ją na 5 mln przy wartości 80 mln to znaczy, że odwalił popelinę. Teraz na jego błąd zrzucimy się my mieszkańcy. Czego nie rozumiecie?