UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nosz karwa. Koszt zbudowania NOWEJ sortowni + - 80ML zł. UBEZPIECZENIE na 5 ML ???? kogoś tutaj trzeba postawić w stan oskarżenia. Firma warta XXX milionów a ubezpieczenie na 5 mln. I co teraz koszt pójdzie na koszt Elblążan. Bo nie oszukujcie nas, ktoś nie dopatrzył bezpieczeństwa albo nie dopilnował ubezpieczenia a Elbląg ma zapłacić. Lub po prostu oszczędzał na kosztach kosztem bezpieczeństwa i wysokiego ubezpieczenia. No to czekamy na werdykt typu wypadek, nie znaleziono, winnych, nikt nie ponosi winy. Typowe tyłek tyłek myje no nie.
Zgroza