A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dowiemy się kto podpalił?
Wasi rządza - to załatwiajcie
system kaucyjny jest powinno byc taniej
Głośniej tam płakać w komentarzach! Oni je czytają i się nimi przejmują!
no tak halę trzeba odrobić
do Pani radnej Banasiewicz - w takim razie proponuję aby radni PiS zrezygnowali ze swoich diet w ramach szukania oszczędności w budżecie miasta.
Ludzie, nie przesadzajcie.5 zł na osobę ? Kiedy była ostatnia podwyżka za odpady ? Kto z Was segreguje śmieci tak uczciwie, tak jak powinno się to robić ? Pewnie byście chcieli wszystko za darmo mieć, i mieszkania komunalne, ogrzewane, czyściutkie, pachnące a do tego wszystkiego jeszcze nie płacić i zadłużać się w ZBK. Wystarczy tego dobrego. Brać się za porządną segregację to spadną koszty utrzymania ZUO i utylizacji odpadów. Za pożar w ZUO na pewno ktoś odpowie, ale to nie znaczy że mamy teraz się wypinać na odbudowę linii do segregacji. Trzeba ją odbudować tak czy inaczej, więc dołóżmy się do tego. Alternatywą jest zabranie środków z innych działań miasta i już słyszę jak jęczycie że znowu kosztem leczenia, albo biletów MPK, albo odśnieżania, albo albo albo... Malkontenci, weźcie się ogarnijcie, chcecie mieszkać w Elblągu, to bierzcie też odpowiedzialność za to miasto.... i nie ważne kto nim rządzi, to jest nasze miasto.
U mnie 30 zł, ale już dawno podwyżki nie było. Poza tym nie martwię się o odpady inne, bo opony oddałam do ZUO za darmo, stare farby oddałam za darmo, to skoro tak to funkcjonuje to mogę te 30 zł więcej zapłacić. Za same opony, jak chciałam zostawić u oponiarzy to mi krzyknęli 25 zł za 1 szt. , czyli 200 za kpl.
Dlaczego Rada IMiejskaElbkag kaze mieszkańców za pożar sortowni sieci? To jest wina tej firmy i prezydenta że nie, ma tam ochrony?daczego obciazacie tym mieszańcow?