A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najpierw żurek potem kaczka z burakami i ziemniakami
@Nickt z żoną - I przystawki
Przekop mierzei, czy szklane domy. To są wszystko bajki dla naiwnych patryjotów.
Spotkanie z dowozencami partyjnymi ?
Na spotkaniu z Prezesem na pewno nie zabraknie odniesienia ( oprócz standardowych opowieści o reżimie łamaniu konstytucji i praworządności czy gospodarczym upadku ) odniesienia do budowy portu. Pewnie będzie opowieść o tym, że PiS już by skończył inwestycję gdyby miasto zgodziło się przekazać port ówczesnej władzy pisowskiej. Nie przekazało działając dla własnych korzyści ale na szkodę mieszkańców. Widać gołym okiem niechęć do budowy albo nieudolność inwestycyjną rządu i miasta. Takie portowe klimaty raczej się pojawią na spotkaniu.
Kaczdafi już dawno powinien abdykować i odejść na niezasłużoną emeryturę. Dosyć szkodzenia Polsce pod płaszczykiem patriotyzmu i kościoła. Najgorsze jest to, że zdołali również splugawić dobre imię Solidarności. Dosyć nieudolnych rządów SEKTO-MAFII!
@Netkot - bo pis to rosyjska onuca