109
12.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najpierw żurek potem kaczka z burakami i ziemniakami
Nickt z żoną (2025.11.13)
@Nickt z żoną - I przystawki
(2025.11.13)
Przekop mierzei, czy szklane domy. To są wszystko bajki dla naiwnych patryjotów.
Realistc (2025.11.13)

info

8  
  4
Spotkanie z dowozencami partyjnymi ?
Fanatycy religijni (2025.11.13)

info

5  
  2
Przyjedzie ogłosić otwarcie biura wycieczkowego na Węgry ?
One Way Ticket (2025.11.13)
To się sbecy z Elbląga ucieszą
Członkowie (2025.11.13)

info

4  
  2
Na spotkaniu z Prezesem na pewno nie zabraknie odniesienia ( oprócz standardowych opowieści o reżimie łamaniu konstytucji i praworządności czy gospodarczym upadku ) odniesienia do budowy portu. Pewnie będzie opowieść o tym, że PiS już by skończył inwestycję gdyby miasto zgodziło się przekazać port ówczesnej władzy pisowskiej. Nie przekazało działając dla własnych korzyści ale na szkodę mieszkańców. Widać gołym okiem niechęć do budowy albo nieudolność inwestycyjną rządu i miasta. Takie portowe klimaty raczej się pojawią na spotkaniu.
Czy (2025.11.13)

info

4  
  3
To jest też moje proste pytanko do pana Prezesa, prosta też jest odpowiedź panie prezesie.
Netkot (2025.11.13)
Kaczdafi już dawno powinien abdykować i odejść na niezasłużoną emeryturę. Dosyć szkodzenia Polsce pod płaszczykiem patriotyzmu i kościoła. Najgorsze jest to, że zdołali również splugawić dobre imię Solidarności. Dosyć nieudolnych rządów SEKTO-MAFII!
(2025.11.13)
@Netkot - bo pis to rosyjska onuca
(2025.11.13)